Oferta naszego studia nagrań

Witamy w „Studio 11” !!!

Studio nagrań Łódź – oferuje usługi w zakresie:

 • nagrań audio i video
 • edycji nagrań, miksu, masteringu, usuwania trzasków i dźwięków etc.
 • odszumiania, czyszczenia i poprawy jakości plików audio, z dyktafonu etc.
 • nagrywania podcastów, wideorozmów, wideoblogów itp.
 • filmów reklamowych na youtube (jakość 4k 60fps lub FullHD)
 • filmów typu vlog – możliwe nagranie na green screenie
 • audiobooków – włącznie z udźwiękowieniem
 • aranżacji muzycznych, podkładów muzycznych, wersji instrumentalnych
 • produkcji muzycznej wraz z prostymi teledyskami
 • udźwiękawiania filmów, video etc.
 • nagrywania lektorów, produkcji audiobooków, udźwiękawiania audiobooków
 • kompozycji i pisania tekstów do piosenek
 • prezentów muzycznych np. dla drugiej połowy w postaci nagrania niepowtarzalnej piosenki u nas

Ponad to współpracują z nami lektorzy, wokaliści i instrumentaliści, których mogą Państwo wynająć do swojej produkcji za naszym pośrednictwem. Oferujemy również usługi związane z profesjonalną produkcją muzyczną takie jak: czyszczenie wokalu z nieczystości (ręcznie lub za pomocą software’u), wyrównywanie głosów w czasie, pomoc przy nagrywaniu chórków w piosenkach, zastosowanie vocoder’a i samplera głosowego w produkcji. Stosujemy nowoczesne narzędzia i efekty używane we współczesnych produkcjach muzycznych. Pomagamy także zespołom, które nie posiadają klawiszowca w dodawaniu instrumentów klawiszowych, sampli i nowoczesnej elektroniki w piosenkach.

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu studyjnym Cubase 12 Pro, oferującym bardzo duże możliwości nagrywania i edycji audio. Na miejscu (prosty w obsłudze) procesor efektów wokalowych, na którym mogą Państwo własnoręcznie wybrać sobie interesujący efekt pod wokal i od razu go nagrać. Mamy też przedwzmacniacze lampowe, oraz szeroki wybór mikrofonów pojemnościowych i lektorskich.


Filmy w naszym studiu nagrań nagrywamy przy użyciu profesjonalnych lamp ( parasolki, softboxy ) i aparatów typu lustrzanka. Możemy wyciąć tło filmu i wstawić dowolny obraz, film lub ruchomą grafikę. Posiadamy również gimbale do „ujęć z ręki”. Filmy typu vlog udźwiękawiamy przy pomocy studyjnych mikrofonów i obrabiamy programami do udźwiękawiania filmów.

Studio nagrań Łódź 11 nagrywa swoje własne produkcje muzyczne jak i covery znanych piosenek. Podczas nagrywania możemy nagrać również wideo w ujęciu np. z dwóch kamer i zmontować nagranie razem z zsynchronizowanym audio. Do ujęć możemy również wstawić tło lub dodatkowe obrazy z naszej kolekcji tak aby powstał teledysk. Sympatyczni realizatorzy pomogą Państwu przejść „bezboleśnie” przez proces nagrywania, a także pomogą w sferze produkcyjnej. Czyli zaproponują rozwiązania (aranżacyjne, melodyczne lub wokalne), które pomogą dodać „skrzydeł” Waszej twórczości i unowocześnić ją tak żeby brzmiała jak najnowsza radiowa produkcja.

Studio nagrań

3 Comments:

 1. Witam chciała bym nagrać piosenkę jakie są koszta tylko ja totalnie amatorsko dla się IE nie ukrywam ze trochę mam stresa ale chciała bym znać koszta mniej więcej

 2. Witam. Tworzę amatorsko poezję śpiewana, śpiewam i gram na gitarze. Szukam możliwości aranżacji moich piosenek z bogatszym instrumentarium i brzmieniem. Mam piosenki na Youtube…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *