Komponowanie muzyki online to usługa, którą wykonujemy zdalnie po wysłaniu nam przez Państwa kilku szczegółów. Moga one dotyczyć charakteru utworu (czy ma to być ballada, czy może piosenka w szybkim tempie), stylu (pop, rock, hip-hop itp.) lub jeśli wolicie może być link do YouTube z podobną aranżacją.

komponowanie muzyki online

Po wybraniu stylu i tempa kompozycji wysyłamy próbkę brzmienia piosenki. Może to być sam fortepian z linią melodyczną, lub fragment aranżacji. Chodzi o to, żeby osłyszeć mniej więcej harmonię (akordy) i linię melodyczną utworu. Komponowanie muzyki online może wymagać kilku takich próbek, żebyśmy mogli zrozumieć się na odległość. Każdy twórca ma w głowie swój zamysł jak chciałby, żeby dany utwór zabrzmiał i my staramy się temu podołać.

Dla osób, które chciałyby mieć większy wpływ na proces tworzenia polecamy naszą najnowszą usługę. Tworenie aranżacji wraz z muzykiem i realizatorem u nas na miejscu. Tutaj przeczytasz więcej : komponowanie muzyki

Tworzenie muzyki online

Po akceptacji próbek zwykle robimy całośc utworu i wysyłamy. Po wysłaniu słuchamy jeszcze końcowych uwag zamawiającego i ewentualnie nanosimy poprawki. Czasami nie jest łatwo zrozumieć się na odległość, ale staramy się temu zadaniu podołać.

Komponowanie muzyki online oferuje:

  • Próbki kompozycji i brzmienia piosenek/utworów
  • Fajne chwytliwe pomysły na dobry hit
  • Nowoczesne i dobre jakościowo brzmienia (w przypadku zamówienia u nas aranżacji)
  • Profesjonalnych muzyków, którzy pomogą w stworzeniu świetnie brzmiących produkcji
  • Doradztwo w zakresie produkcji muzycznej