wokalistka i gitarzysta duet

Wokalistka i gitarzysta – duet na każdą okazję. Gramy głównie na eventach, urodzinach i jubileuszach,ale także na galach i imprezach firmowych. Nasz repertuar składa się głównie z coverów czyli bardziej lub mniej zanych piosenek z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gramy zarówno starego polskiego rocka jak i znane i lubiane piosenki, które od lat goszczą przy ogniskach i imprezach integracyjnych. Jeśli tylko zależy Państwu na konkretnych utworach to zawsze próbujemy dostosować się do Waszego gustu i układamy repertuar z uwzględnieniem Waszych ulubionych piosenek.

Najczęściej wystepujemy w Warszawie i Łodzi, ale czasami zdarza się nam wybrać też do Poznania czy Krakowa. Jesteśmy z Łodzi więc występujemy głównie w obrębie 200km (dojazd)

Wokalistka i gitarzysta duet, który sprawdzi się na pewno na niedużych imprezach i przyjęciach. Na życzenie możemy również wystąpić wraz z akompaniamentem pianina (stage piano) lub małego fortepianu.

Znamy bardzo dużo piosenek więc na życzenie gości możemy spontanicznie zagrać piosenkę, której nie mamy w repertuarze (oczywiście z małymi wyjątkami:)

Posiadamy własne nagłosnienie i oświetlenie w tym kolumny Mackie 2X400Watt plus mixer. Na życzenie większy lub mniejszy zestaw i moc.

Jako duet mamy duże doświadczenie w oprawie muzycznej imprez i gralismy już dla wielu dużych firm takich jak Play, Dr. Eris, PKO S.A itp. Na życzenie wystawiamy fakturę. Działamy jako legalna firma.

Nasz występ jako duet – gitarzysta i wokalistka możemy również przeplatać solowymi gitarowymi utworami

Przykładowe utwory: