Oryginalny prezent muzyczny, pomysł na jedyny w swoim rodzaju podarunek – nagranie piosenki (bon, voucher)!

oryginalny prezentOryginalny prezent dla swojej ukochanej, lub ukochanego, mamy, taty, szefa, przyjaciela, dziewczyny lub chłopaka możecie Państwo zrealizować w naszym studiu nagrań. Proponujemy profesjonalne nagranie piosenki dla wybranej osoby wraz z oryginalną muzyką i tekstem. Wystarczy, że kiedyś mieliście Państwo chociaż raz do czynienia ze śpiewaniem bądź rapowaniem i nie ważne, że nie nagrywaliście nigdy w studio. Nie musi to być wysoki poziom, ponieważ resztę zrobimy za Was obrabiając i czyszcząc wokal tak, aby Wasza piosenka brzmiała jak hit z listy przebojów. Pomagamy przy zaśpiewaniu, interpretacji i chórkach. Możemy również stworzyć wirtualne chórki z Waszego głosu, tak, że będą brzmiały w miarę naturalnie. Do każdej piosenki podchodzimy indywidualnie i słuchamy Państwa sugestii.

Cena usługi będzie zależeć od kilku czynników:

 • Czy podkład piosenki na prezent ma być oryginalny, czy nagrywamy cover ?
 • Czy tekst piosenki napiszą Państwo sami, czy oddajecie to nam ?
 • Czy piosenka ma zawierać chórki ? Czy chórki maja być naturalne czy z vocodera (syntetyczne) ?
 • Czy piosenkę nagrywamy na oryginalnej płycie z nadrukiem laserowym, czy oddajemy ją Państwu w postaci cyfrowej ( wav, mp3 ) ?
 • Od ilości osób nagrywających
 • Od tego czy nagrywamy samo audio czy też wraz z wideo (w drugim przypadku też jest sporo opcji)

Pianka studyjna do nagrań wideo:

Voucher na nagranie piosenki

Możemy stworzyć Państwu oryginalną kompozycję muzyczną, albo możecie Państwo skorzystać z podkładów piosenek, które już istnieją (coverów). W pierwszym przypadku piosenka będzie trochę droższa, gdyż kompozytor będzie musiał napisać piosenkę od nowa i zaaranżować ją wg Waszego uznania (w dowolnym stylu). W przypadku naszego tekstu do piosenki na prezent, trzeba będzie określić mniej więcej tematykę i cechy charakterystyczne, które mają być zawarte w tekście. Może to być imię osoby dla której nagrywacie piosenkę, a także jej cechy, które autor postara się wpleść w tekst. W przypadku chórków również dużo pomagamy poprzez podpowiedzi realizatora, lub po prostu robimy je sami w studio z Waszego głosu za pomocą specjalnego efektu zwanego vocoder’em. Jeśli piosenka ma być bardziej trendy to dobrze, aby zawierała chórki, ale nie jest to absolutnie przymus i zależy dużo od kompozycji i aranżacji utworu.

Cena podstawowego nagrania w formie bonu/ voucher’a do własnego podkładu muzycznego wraz z obróbką: 350zł

Do każdej piosenki możemy nakręcić wideo, badź TELEDYSK, aby można ją było wstawić na Youtube.

Może to być prosty klip np. wykonany z kilku ujęć w naszym studio, bądź bardziej profesjonalny montaż wykonywany w plenerze z wieloma scenami. Jeśli nie lubią Państwo wideo możemy również wykonać animację twarzy i podłożyć pod prosty rysunkowy film. Twarz będzie ruszała ustami i mrugała w rytm muzyki.Więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj

Cena podstawowego nagrania z dwóch ujęć wraz z wideo w formie voucher’u/ bonu : 450zł

Prezent nagranie w studio nagrań

Po nagraniu piosenki robimy jej profesjonalny mix i mastering, żeby brzmiała tak mocno i klarownie jak najnowsze produkcje muzyczne. Oddajemy ją Państwu w postaci cyfrowej (np. na pendrive) lub w formie nagranej płyty. Płyta może być z drukiem laserowym np. ze zdjęciem osoby, której chcecie wręczyć ten oryginalny prezent. Druk jest monochromatyczny, ale wygląda profesjonalnie.

Tutaj przykład piosenki, którą realizowaliśmy do tekstu autorskiego:  oryginalny prezent

Najczęściej realizujemy muzyczne niespodzianki jako prezent dla:

 • Panny Młodej na weselu (śpiewa Pan Młody) – zwykle realizowany się wraz z teledyskiem przeplatanym zdjęciami młodej pary
 • Pana Młodego
 • Okazjonalnie – np. ktoś marzył o nagraniu profesjonalnej piosenki w studio
 • Ukochanej, lub ukochanego – przy zaręczynach, lub rocznicach.
 • Państwa młodych od rodziców ( wideo wyświetlane na weselu )

Zaskocz bliskich profesjonalnym przebojem nagranym u nas! Już dziś możesz zacząć się promować z własną piosenką na Youtube.

Nasza produkcja i realizacja:

Nasza aranżacja, nagranie i wideo z trzech ujęć:

Prosty teledysk animowany z twarzą klienta:

Teledysk studyjny z płynnymi przejściami:

Nagrywane u nas: