Piosenka prezent na urodziny, zaręczyny, ślub, rocznicę

Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, rocznicę czy ślub ? Dobrze trafiłeś/łaś !

Zaśpiewana przez Ciebie piosenka może być doskonałym prezentem na urodziny, rocznicę, ślub, bądź zaręczyny. Mamy tutaj sporo możliwości jeśli chodzi o samo nagranie jak i piosenkę. Może być autorska lub tkzw. cover. Jeśli masz swój podkład to można zaśpiewać do niego, a jeśli nie to pomożemy i zrobimy podkład sami. Możemy również stworzyć zupełnie niepowtarzalną/autorską piosenkę wg Twoich potrzeb i sugestii.

Piosenkę można nagrać u nas w studio (najlepsza opcja jakościowa), ale także może być nagrana online w zaciszu Twojego domu. Najlepiej nagrać głos na dobrym mikrofonie wokalnym, ale świetnie nadają się do tego również nowoczesne telefony komórkowe, gdyż mają coraz lepsze mikrofony. Tutaj poradnik jak nagrać wokal samemu: studio nagrań online

Jeśli napiszesz swój własny tekst, a nie masz do niego muzyki to chętnie pomożemy ją skomponować i zaaranżować. Natomiast jeśli chcesz aby to nasz tekściarz napisał tekst jest również taka możliwość. Wystarczy wysłać najważniejsze wytyczne do tekstu, który ma się znaleźć w Twojej piosence – prezencie.