Kręcenie teledysków , montaż, oświetlenie

Kręcenie teledysków, clipów Łódź – połączone ze studiem nagrań. U nas możesz zrealizować pełną produkcję muzyczną gotową do wstawienia na kanał Youtube. Wideoklipy realizujemy kręcąc sceny z wielu ujęć, po czym montujemy je w naszej pracowni. Zdjęcia robimy w naszym studio lub w plenerze ( zależy od wizji twórcy i budżetu). Na wyposażeniu mamy duży green screen, światła typu parasolka lub softbox z regulowanym światłem, gimbale 3 osiowe (do ruchomych zdjęć), wózki do ujęć filmowych, lampy PC. Mnóstwo laserów, stroboskopów i świateł dyskotekowych, wytwornice dymu itp. Zdjęcia nagrywamy aparatami typu Sony Alpha z obiektywem studyjnym i Panasonic 4k lub mniejszymi kamerkami typu Gopro11 oraz kamerkami typu pocket. Do montażu możemy dodać różnego rodzaju ujęcia pochodzące z naszych rozległych zbiorów, lub też kupione na licencji. Możliwość dodawania efektów do ujęć takich jak: zwolnienie obrazu, zamazanie, rozproszenie, obraz w obrazie, efekt lustra itp. Posiadamy licencjonowany i zaktualizowany program do obróbki wideo. Teledysk realizowany jest zwykle w ciągu kilku/kilkunastu dni roboczych, ale proste klipy (np. z dwóch ujęć w studio przy mikrofonie) jesteśmy w stanie zmontować w ciągu dnia – dwóch. Można zrobić u nas animacje, a także teledysk animowany z podobieństwem twarzy osoby śpiewającej. Mogą być też ruchome animacje w połączeniu z ujęciami osób kręconych w naszym studio. Animacje wykonujemy samodzielnie na licencjonowanym programie graficznym. Oferujemy jakość 4k lub Full HD zgodnie z wymaganiami.

Możemy również zrealizować ujęcia z drona w jakości 4k, a także zwolnione ujęcia 4k 60fps./120fps/240fps

Realizujemy również dema audio-video dla zespołów jako reklama na Youtube. Videoklip jesteśmy w stanie skręcić np. podczas koncertu, próby, bądź występu zespołu, a także w naszym studio. Pod nakręcony obraz podkładamy dźwięk nagrany w naszym studio i synchronizujemy z obrazem.

Ścianka studyjna do nagrywania wideo:

Nagrywanie teledysków Łódź

Na miejscu green screen 3x2m z możliwością wyciągnięcia podłogi:

Nagrywanie clipów i teledysków Łódź

Kręcenie teledysków clipów Łódź – klipy animowane

Od niedawna robimy również animowane teledyski wg scenariusza lub po prostu „śpiewające postacie”. Usta postaci synchronizują się z zaśpiewanym tekstem, a twarz na życzenie może być podobna do osoby śpiewającej. Tutaj dwie opcje: animowane zdjęcie lub rysunek wykonany z twarzy.

Zdjęcia z planu teledysku:

Teledyski Łódź

kręcenie teledysków Łódź

Nasze przykładowe teledyski, bądź kręcone u nas:

Wideo z trzech ujęć „na piance” z naszą aranżacją:

Prosty teledysk nagrywany na green screenie z naszą aranżacją:

Teledysk animowany:

Jeśli mają Państwo pomysł na nakręcenie teledysku z wymyślonych prze siebie scen to również postaramy się ten scenariusz zrealizować. Pomożemy również w doborze miejsc do fajnych ujęć i scenografii. Mamy też zaprzyjaźnioną panią od make’upu, która pracuje na co dzień na różnego rodzaju planach filmowych i zna się dobrze na wizażu. Dema dla zespołów eventowych realizujemy zwykle na salach bankietowych, ponieważ wyglądają bardziej realistycznie niż w studio.