Kręcenie teledysków , montaż, oświetlenie

Kręcenie teledysków Łódź – połączone ze studiem nagrań. U nas możesz zrealizować pełną produkcję muzyczną gotową do wstawienia na kanał Youtube. Wideoklipy realizujemy kręcąc sceny z wielu ujęć, po czym montujemy je w naszej pracowni. Zdjęcia robimy w naszym studio lub w plenerze ( zależy od wizji twórcy i budżetu) . Na wyposażeniu mamy duży green screen, światła typu parasolka, gimbale 3 osiowe (do ruchomych zdjęć), lampy PC, mnóstwo laserów i świateł dyskotekowych, wytwornice dymu itp. Zdjęcia nagrywamy aparatami typu Sony Alpha lub mniejszymi kamerkami. Do montażu możemy dodać różnego rodzaju ujęcia pochodzące z naszych rozległych zbiorów, lub też kupione na licencji. Możliwość dodawania efektów do ujęć takich jak: zwolnienie obrazu, zamazanie, rozproszenie, obraz w obrazie, efekt lustra itp. Posiadamy licencjonowany i zaktualizowany program do obróbki wideo. Teledysk realizowany jest zwykle w ciągu kilku dni roboczych, ale proste klipy (np. z dwóch ujęć w studio przy mikrofonie) jesteśmy w stanie zmontować w ciągu dnia – dwóch.

Realizujemy również dema audio-video dla zespołów jako reklama na Youtube. Videoklip jesteśmy w stanie skręcić np. podczas koncertu, próby, bądź występu zespołu, a także w naszym studio. Pod nakręcony obraz podkładamy dźwięk nagrany w naszym studio i synchronizujemy z obrazem.

Zdjęcia z planu teledysku:

Teledyski Łódź

kręcenie teledysków Łódź

Nasze przykładowe teledyski, bądź kręcone u nas:

Jeśli mają Państwo pomysł na nakręcenie teledysku z wymyślonych prze siebie scen to również postaramy się ten scenariusz zrealizować. Pomożemy również w doborze miejsc do fajnych ujęć i scenografii. Mamy też zaprzyjaźnioną panią od make’upu, która pracuje na co dzień na różnego rodzaju planach filmowych i zna się dobrze na wizażu. Dema dla zespołów eventowych realizujemy zwykle na salach bankietowych, ponieważ wyglądają bardziej realistycznie niż w studio.