Studio nagrań dla początkujących

Chciałbyś zacząć przygodę z muzyką, ale boisz się zacząć ? Chętnie pomożemy w twoim pierwszym nagraniu. Podczas nagrania staramy się pomóc dobrać barwę głosu i odpowiednie emocje. Można u nas nagrywać fragmentami, więc nie trzeba umieć wszystkiego na pamięć. Wyczyścimy głos, żeby brzmiał czysto intonacyjnie, dodamy efekty i obrobimy wokal. Jeśli piosenka/bit na to pozwoli to możemy dograć chórki np. z wokodera, bądź też na żywo (jeśli umiejętności na to pozwolą). Pomagamy również z produkcją i w trakcie nagrania podrzucamy pomysły, żeby kawałek był bardziej nowoczesny.

Od niedawna jest też możliwość uczestniczenia w tworzeniu utworu wraz z muzykiem i realizatorem, co daje duży wgląd w kompozycję i aranżacje Waszej piosenki. Jest też możliwość wyboru brzmienia, bitu i chórków, które dogrywamy przy Was.

Nagrywamy również instrumentalistów i to zarówno audio jak i wideo.

Dla chętnych proponujemy również nagranie wideo w studiu, bądź plenerze. Możemy uruchomić kamerkę w kabinie wokalowej i na życzenie taki materiał możemy dać zaraz po nagraniu – do samodzielnego montażu. Dla bardziej ambitnych możemy zrobić teledysk w jakości 4K lub full HD. Na miejscu duża piankowa ścianka i green screen wraz z oświetleniem.