Studio nagrań online

Studio nagrań online – nagraj swoją piosenkę studio poprzez studio nagraniowe działające online. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo swój wokal nagrany w jak najlepszy sposób u siebie w domu, a my postaramy się zrobić z niego piosenkę. Najlepiej wokal nagrać jest z metronomem, który powinien być puszczony w słuchawkach. Jeśli nie dacie w ten sposób rady to postaramy się również wyrównać go rytmicznie. Zapewniamy też wsparcie producenta, który postara się ułożyć pod niego podkład (akompaniament) i połączy wszystko w jedną piosenkę. Linia wokalna będzie również wyczyszczona intonacyjnie, będą do niej dodane efekty, a także chórki (w zależności od stylu muzyki). Chętnie pomożemy w sprawach technicznych, żeby nagranie było jak najbardziej „studyjne” i w jak najlepszej jakości.

Prawie każdy posiada teraz dobry smartfon, mikrofon podłączony do komputera lub dyktafon. Można je wykorzystać do nagrania swojego głosu a my zajmiemy się tym, żeby jak najbardziej nagranie polepszyć jakościowo i ubrać w przebojową piosenkę.

Zawsze wysyłamy próbkę do akceptacji przez osobę zamawiającą piosenkę

Pomagamy dobrać linię melodyczną do podkładu, tak aby zgadzała się z zasadami muzycznymi. Dostosowujemy (komponujemy) także podkład pod wysłaną przez Was linie melodyczną.

Jeśli chcą Państwo przesłać nam swój wokal najlepiej nagrać go w następujący sposób:

  • Włączamy sobie metronom na słuchawkach (można go włączyć na komputerze lub pobrać jako aplikację na telefon)
  • Ustawiamy urządzenie nagrywające tak, żeby nie było słychać metronomu, tylko sam Wasz głos
  • Nagrywamy wokal główny. Całość, albo fragmenty (zwrotki, refreny)
  • Dogrywamy chórki, podbicia, podwójne wokale, wokalizy itp.
  • Wysyłamy wszystko do nas najlepiej w formacie wav. albo mp3 (320kbs) podając tempo (Bpm) i kolejność nagranych zwrotek i refrenów.
  • W razie problemów z nagraniem do metronomu postaramy się sami dostosować rytm do podkładu.

Jeśli marzysz o swojej pierwszej piosence, nagranej bez stresu w swoim własnym domu – pomożemy Ci zrealizować to marzenie !!!