Producent muzyczny Adam Zajdel działa w naszym studio od kilku lat. Jeśli chciałbyś/chciałabyś stworzyć własną piosenkę od podstaw według własnego pomysłu to zapraszamy na spotkanie. Na miejscu możemy stworzyć szkielet i harmonię Twojego utworu, a następnie zaaranżować go dokładnie według Twojego pomysłu.

Na miejscu mamy stage piano Roland z dużą ilością brzmień, dzięki czemu możemy stworzyć podstawę piosenki wg wskazań klienta. Wgrać osobno instrumenty, linię basu oraz perkusję, a następnie zrobić mix na bardziej studyjnych brzmieniach. W piosence możemy również uwzględnić wokalizy, chórki, sfx’y i inne nowoczesne przejścia. Mamy również bazę dobrze brzmiących instrumentów solowych w tym również „żywe instrumenty” na życzenie klienta.

Producent muzyczny pomaga stworzyć własną piosenkę, którą już „słyszy się w głowie”, ale ustala również tonację według wskazań osoby śpiewającej uwzględniając skalę i możliwości wokalne zamawiającego.

Jeśli masz pomysł na przebój, a nie grasz biegle na instrumencie i nie znasz zbytnio technik miksowania to ta usługa jest dla Ciebie. Pomożemy osiągnąć właściwe brzmienie utworu!