komponowanie muzyki na zamówienieKomponowanie muzyki na zamówienie najczęściej wykonujemy wraz z aranżacją i instrumentacją utworu. Dzięki czemu dostajecie Państwo gotowy do nagrania wokalu produkt w postaci podkładu. Oczywiście kompozycję możemy wykonać tylko na samym pianinie lub gitarze wraz z linią melodyczną. Komponujemy zarówno piosenki jak i muzykę filmową, do reklam itp. Posiadamy wysokiej jakości moduły brzmieniowe instrumentów elektronicznych, ale możemy również wykorzystać w aranżacji wysokiej klasy instrumenty akustyczne. Wystarczy, że opiszecie nam Państwo „charakter”, styl i czas trwania utworu, bądź link na Youtube do którego utwór ma być podobny, a my postaramy się zrobić resztę.

Wszystkie nasze kompozycje mają licencję komercyjną na co wystawiamy fakturę!

Pracujemy w ten sposób, że po uzgodnieniu szczegółów odnośnie kompozycji muzyki, wysyłamy Wam próbkę i sprawdzamy czy nasze wyobrażenia są podobne. Jeśli nie, to korygujemy i wprowadzamy zmiany wspólnie online kolejnymi próbkami, aż rezultat będzie zadowalający.

Piosenki produkujemy i współtworzymy razem z Państwem proponując nowoczesne rozwiązania stosowane współcześnie w nowych, światowych produkcjach.

Pracujemy na instrumentach takich marek jak Korg, Yamaha, Alesis, a także światowej klasy brzmieniach marki Native Instruments 14 w najlepszej wersji, Steinberg – Halion7 i IK Multimedia

Tworzenie bitów, Komponowanie muzyki

Proponujemy:

  • Komponowanie muzyki online
  • Komponowanie muzyki na zamówienie
  • Komponowanie muzyki filmowej
  • Komponowanie piosenek na zamówienie
  • Tworzenie mantr, muzyki relaksacyjnej, utworów do yogi

Poruszamy się w różnych stylach muzycznych, a naszym atutem jest melodyjność piosenek. Tworzyliśmy różne gatunki muzyczne od hip-hopu poprzez pop-rock i elektronikę po muzykę symfoniczną i relaksacyjną. Część utworów, które możemy publikować znajduje się tutaj. Są to piosenki, które nie zostały nigdy użyte komercyjnie, bądź też nie zostały skończone bo zamawiający zmienił zdanie i chciał zrobić coś w innym stylu.

Tworzenie muzyki na zamówienie

Zapraszamy również na otwarte sesje kompozytorskie, gdzie współtworzymy muzykę wraz z Państwem. Można wtedy ingerować w brzmienie piosenki, rytmikę i formę utworu. Na miejscu mamy dostępny pakiet brzmień, oraz kontrolery do produkcji muzyki. Działamy w programie Cubase 12.

Nasza piosenka „Latarnik” zdobyła drugie miejsce na międzynarodowym festiwalu Lions World Song Festival – reprezentując Polskę

Poniżej nasz kanał youtube ze starymi niekomercyjnymi produkcjami, które możemy udostępniać: