komponowanie muzyki na zamówienieKomponowanie muzyki na zamówienie, proponujemy wraz z aranżacją i instrumentacją utworu. Oczywiście kompozycję możemy wykonać tylko na samym pianinie lub gitarze wraz z linią melodyczną. Komponujemy zarówno piosenki jak i muzykę filmową, do reklam itp. Posiadamy wysokiej jakości moduły brzmieniowe instrumentów elektronicznych, ale możemy również wykorzystać w aranżacji wysokiej klasy instrumenty akustyczne. Wystarczy, że opiszecie nam Państwo „charakter”, styl i czas trwania utworu, bądź link na Youtube do którego utwór ma być podobny, a my postaramy się zrobić resztę.

Wszystkie nasze kompozycje mają licencję komercyjną na co wystawiamy fakturę!

Pracujemy w ten sposób, że po uzgodnieniu szczegółów odnośnie kompozycji muzyki, wysyłamy Wam próbkę i sprawdzamy czy nasze wyobrażenia są podobne. Jeśli nie, to korygujemy i wprowadzamy zmiany wspólnie online kolejnymi próbkami, aż rezultat będzie zadowalający.

Pracujemy na instrumentach takich marek jak Korg, Yamaha, Alesis, a także światowej klasy brzmieniach marki Native Instruments 14, Steinberg i IK Multimedia

Tworzenie bitów, Komponowanie muzyki

Proponujemy:

Poruszamy się w różnych stylach muzycznych, a naszym atutem jest melodyjność piosenek. Tworzyliśmy różne gatunki muzyczne od hip-hopu poprzez pop-rock po muzykę symfoniczną. Część utworów, które możemy publikować znajduje się tutaj. Są to piosenki, które nie zostały nigdy użyte komercyjnie, bądź też nie zostały skończone bo zamawiający zmienił zdanie i chciał zrobić coś w innym stylu.

Nasza piosenka „Latarnik” zdobyła drugie miejsce na międzynarodowym festiwalu Lions World Song Festival – reprezentując Polskę

Poniżej nasz kanał youtube ze starymi niekomercyjnymi produkcjami, które możemy udostępniać: