Mastering online wykonujemy zwykle w czasie do dwóch dni roboczych. Koszt takiej operacji to 50zł jeżeli materiał jest zgrany w całości najlepiej w pliku WAV 24bity. Zawsze przesyłamy próbkę materiału do posłuchania i oceny naszej pracy, a później po wpłacie na konto wysyłamy całość masteru. Pracujemy na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu.

Master online

Na życzenie klienta możemy wykonać mastering typu „vintage” (bardziej analogowy) z nasyceniem taśmowym, bądź nowoczesny master z wykorzystaniem najnowszych korektorów aktywnych limiterów i maximalizerów. W samym procesie współcześnie istnieje szansa na większe wydobycie  wokalu i perkusji z miksu, oraz głębi basu. Mamy również możliwość wzmocnienia stopy (kick).

Mastering online

Dla lepszych efektów naszej pracy możecie nam Państwo przesłać osobno ścieżkę basu, ścieżkę perkusji, wszystkich pozostałych instrumentów i osobno wokalu (czyli cztery ślady). Wtedy zrobimy za jednym zamachem mix z masteringiem i efekty będą bardziej zadowalające. Koszt takiej usługi to 140zł.