Gitarzysta na event – solowa oprawa muzyczna uroczystości, gal, urodzin itp. Muzyka na żywo.

Jako gitarzysta występuję od wielu lat. Mam ukończoną szkołę muzyczną II stopnia i studia muzyczne, ale moją pasja stała się muzyka rozrywkowa. Wykonuje ją najchętniej w różnych odmianach od muzyki latynoskiej poprzez pop, rock aż po jazz i bossa novy. W repertuarze mam sporo muzyki filmowej, ale także regionalnej – czyli francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej itp. Gram również kolędy i piosenki świąteczne i to zarówno solo, z podkładem muzycznym oraz jako akompaniator. Repertuar obejmuje ponad 5 godzin muzyki na żywo i z podkładem. Zwykle gram z własnym  nagłośnieniem o sporej mocy. Zawsze staram się dopasowywać głośność do Państwa potrzeb i wymagań. 

Muzyka na żywo świetnie pasuje do bardziej ekskluzywnych przyjęć i eventów.

Grałem już na eventach, wigiliach firmowych i galach takich jak : „Dzień Sportowca” w Warszawie, „Gala dla Polskiego Towarzystwa Informatycznego”, dla Ministerstwa obrony, Gala „Nice Polska” etc. Występowałem również dla dużych firm jak np. Mazda, Aviva, PKO, Michellin, Huawei etc.

Proponuję w zależności od Państwa potrzeb:

  • Gitarę solo i z podkładem muzycznym
  • Gitarzysta z wokalem (wokalistką)
  • Duet gitarowy
  • Duet gitarowy + śpiew (wokalistka i wokalista – 3 osobowy skład)
  • Duet gitarowy + śpiew + fortepian
  • Gitara + skrzypce ( styl irlandzki, country, szanty, pop-rock)
  • Oprawę muzyczną wigilii firmowych (kolędy i piosenki świąteczne)

Oprawa muzyczna „na żywo” w moim wykonaniu wygląda zwykle tak, że jeden utwór gram solo, a drugi dla urozmaicenia z podkładem muzycznym. Blok muzyczny trwa około 45 – 50 minut po czym następuje 10-15 minut przerwy. Repertuar zawsze uzgadniam z klientem i staram się go dopasować do atmosfery przyjęcia. W przerwach możliwe jest również tło w postaci „muzyki mechanicznej”, a także bardziej taneczne utwory na zakończenie imprezy, włącznie z muzyką z odtwarzacza. Gitarzysta na event to muzyka 100% na żywo. Jedynym wyjątkiem są podkłady muzyczne, do których dogrywam mniej więcej co drugi utwór.

Nasz cover Michaela Jacksona:

Występ z Michałem Szpakiem w Łodzi:

gitarzysta kolędy  gitarzysta grający kolędy  kolędy na gitarze

Na wigiliach firmowych wykonuję kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne z różnych stron świata. Mogę również zaakompaniować Państwu do wspólnego śpiewu przy stole wigilijnym. Jako „gitarzysta na wigilie firmowe” mam duże doświadczenie i spory repertuar. Gram zarówno solo jak i z podkładami ( dla większej atrakcyjności występu ). Zwykle zabieram swoje nagłośnienie, chyba, że organizatorzy posiadają takowe na miejscu. Kolędy możemy również wykonywać w duecie wraz z wokalistką.

Poniżej trochę przykładowego repertuaru:

„Desperado” muzyka hiszpańska

„Ami Manera” muzyka hiszpańska

„Shape of my heart” Sting

„Emotion” Ricky Martin and Meja

Moja autorska kompozycja (fragment)

„Whats up” w duecie gitara z wokalistką

Nasz cover „Dirty Diana”