Aranżacje muzyczne, podkłady, kompozycje, produkcja muzyczna

Nasze studio oferuje również usługi w zakresie aranżacji muzycznej, produkcji utworów, oraz podkładów do coverów. Wszystkie aranżacje wykonywane są na światowej klasy brzmieniach marek takich jak: Steinberg, IK Multimedia, a także samplerów Akai, i wielu syntezatorów. Wykorzystujemy w aranżacjach najnowsze techniki realizacji takie jak side-chain’ing, samplowanie głosu jako leadu itp.  Korzystamy również z wtyczek programowych VST światowej klasy producentów, oraz oprogramowania typu sequencer. Oprócz wyżej wymienionych jesteśmy również w stanie dograć do aranżu instrumenty typowo akustyczne takie jak gitary, skrzypce, piano itp. Nasza piosenka zdobyła ostatnio drugie miejsce na międzynarodowym festiwalu Lions World Song reprezentując Polskę.

Poruszamy się w różnych gatunkach muzycznych, ale najczęściej produkujemy muzykę typu:

  • Pop – rock
  • Dance
  • Nowoczesne Disco – Polo
  • Rock symfoniczny
  • Rock elektroniczny
  • Podkłady instrumentalne
  • Podkłady do coverów

Nasze przykładowe produkcje w stylu dance, ambient i nie tylko :

 

 

Piosenka świąteczna:

Aranżacje muzyczne i podkłady na zamówienie realizujemy zwykle w ciągu kilku dni. Najpierw przesyłamy Państwu próbkę materiału, żeby mogli Państwo ocenić jakość podkładu i czy zgadza się on z Waszym wyobrażeniem. Jeśli próbka się podoba realizujemy całość aranżacji i przesyłamy na podany adres mail w formie pliku WAV 24bity, bądź też śladów (do nagrania w studio) Są to zarówno typowe autorskie kompozycje jak i podkłady znanych piosenek potrzebne na konkursy wokalne, instrumentalne etc.aranżacje muzyczne

Wykonujemy zlecenia dostosowując się do Państwa potrzeb, czyli jeśli zażyczycie sobie podkład, bądź aranżacje muzyczną znanej piosenki w wersji fortepianowej, bądź gitarowej, albo w zupełnie innej instrumentacji to postaramy się temu zadaniu sprostać. Możemy również do podkładu dograć chórki wykonywane przez zawodową wokalistkę, bądź wokalistki.

podkłady muzyczne