Nagrania lektorskie

Nagrania lektorskie realizujemy w naszej kabinie wokalowej. Do wyboru radiowe mikrofony dynamiczne SM7b, Rode Podmic i SM58, oraz pojemnościowe Audio Technika 4050 i 2035, a także Rode NT1-a. Na miejscu doświadczony realizator, oraz wielośladowy program do rejestracji głosu. Doskonały tor audio wyposażony w jedną z najlepszych kart dźwiękowych Motu ultralite mk5 i . Do wyboru również przedwzmacniacze lampowe.

Oferujemy również „na miejscu” usługi lektorki i lektora, którzy są w stanie w bardzo krótkim czasie nagrać dla Państwa materiał. Próbki głosu na dole strony.

Nagrania lektorów

Sprawna realizacja nagrań dzięki dużemu doświadczeniu w pracy studyjnej przy audiobookach i audio blogach. Zapewniamy komfort pracy i miejsce na laptopa. Możemy także tekst wyświetlać z rzutnika jeśli jest takie życzenie.

Wszystkie nagrania podlegają późniejszej obróbce (chyba, że klient życzy sobie surowe nagranie). Tutaj możemy wzmocnić i equalizować głos, zredukować oddechy, usunąć kliki i klipy, złagodzić głoski syczące, oraz zredukować głoski wybuchowe więcej. Pracujemy na topowych pluginach używanych w branży filmowej.

Nagrania lektorskie możemy również udźwiękowić, a także podłożyć bezpośrednio pod materiał wideo. Współpracujemy z wieloma lektorami z Łodzi i z Warszawy.

Na miejscu można również nagrać wideo do którego możemy podłożyć profesjonalnie nagrany głos, a także zrobić synchron.

Prosimy zawsze o telefon w celu umówienia godziny nagrywania.

Studio nagrania lektora Łódź

Tutaj próbki z naszego banku głosów:

Lektorka Justyna: (fragment książki)

Lektor Adam (reklama) :

Lektor Adam: (fragment bajki dla dzieci)